ZİGANA TRIA HAYATIN TAM MERKEZİ


Sadece barınmaya yönelik değil, mutlu ve rahat yaşamaya yönelik projeler üreten İmamoğlu İnşaat’ın İstanbul'un en gelişmiş ilçelerinden Beylikdüzü'nde 56 ofis, 56 konut olmak üzere 3 blok ile yükselecek olan yeni projesi ZİGANA TRIA ‘da, detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. 5.370 m2 alana kurulu olan ZİGANA TRIA’da 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam üç farklı tipte daire bulunuyor.
zigana-photo-1

PRESTİJLİ OFİS

Zigana Tria, 61 m2’den 87 m2’ye kadar değişen ofis seçenekleri ile evinizin sıcaklığını, ofisinizin kalite ve konforu ile bir araya getiriyor. Bir plaza da olması gereken ihitiyacınız olan tüm hizmetleri 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla iş hayatının profesyonellerine kusursuzca sunuyor. Karlı bir yatırımının kapılarını aralamak için geç kalmayın.

GÜVENLİ YAŞAM

Zigana Tria, etrafı güvenlik duvarlarıyla çevrili, 24 saat güvenlik merkezi tarafından izlenen Zigana Tria’da; doğalgaz, yangın alarm ve sprinkler yangın söndürme sistemleriyle yaşamınızı güvence altına alıyor.

KEYİFLİ AKTİVİTELER

Zigana Tria’da hem sosyal ilişkileriniz güçlü, ruhunuz huzurla dolu olacak…
AÇIK – KAPALI ÇOCUK OYUN PARKI,sauna,yürüyüş alanları gibi sosyal donatılarla keyfli ve huzurlu bir hayat sizi bekliyor.

SAĞLIKLI  YAŞAM

Zigana Tria’da sağlıklı yaşam adına gerekli olan tüm koşullar hazır tek eksiz SİZSİNİZ! Kapalı yüzme havuzu,KAPALI SPOR SALONU,tenis kortu,basketbol SAHASI,voleybol sahası

zigana-photo-3
zigana-photo-2

KONFORLU EV

Zigana Tria, konforlu & yüksek yaşam standartları ile zor beğenenleri memnun edip, her metrekaresinde ailenizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde dizayn edilen 125 m2 2+1, 168 m2 3+1 ve 183 m2 4+1 daire tipleri ile sizlere eşsiz bir yaşam vaat ediyor.

LİMİTSİZ ALIŞVERİŞ

Zigana Tria, günlük gereksinimlerinizi fazlasıyla karşılayan farklı metrekarelere sahip mağazalar ile konforu ve yüksek yatırım avantajlarını bünyesinde barındırıyor.