0 212 856 16 00

BAŞKANDAN

BAŞKANDAN

75 yıllık bir serüven Her safhasında gayretin, sabrın, el ele vermenin ve birlikte başarmanın hazzını yaşayanların, büyük bir ailenin öyküsüdür bu.

Temelleri 1950’de atılan, gücünü köklerinden alan ve hedefleri hep yarınlar olan İmamoğlu İnşaatın.

Pek çok başarılı projeye imza atmanın özünde de bunlar yer alıyor.

İnşaa ettiğimiz her yaşam alanında yıllara meydan okuyan İmamoğlu İnşaat tecrübesini, güçlü bir mimariyi, yüksek teknolojiye sahip alt ve üst yapıyı hemen görmek mümkündür.

Çünkü insana dokunan kaliteli projeler ve yüksek hayat standartları sunan mekanlar sunmak bizim işimiz.

Hayal gücümüzün sınırsızlığını, hayattan aldığımız ilhamla birleştirerek özgün tasarımlarla inşaa ettiğimiz projelerin benzersiz olması İmamoğlu İnşaat’ın öncelikli prensibidir. Fikirlerimizi şekillendirirken, projeye dönüştürürken, inşaa ederken, sadece bir bina yapmadığımızı, yaşayanın her yönden pozitif etkileneceği detaylarla örülü bir hayat kurguladığımızı biliriz.

Başarımızın ardında profesyonel kadromuz kadar, projelerimize ilgi gösteren, yaşayan müşterilerimizin, firmamıza dönüşleri de yer alıyor.

Teknolojinin gelişimine paralel, insanlarımızın beklentilerinin üzerinde binalar üretmemiz, İmamoğlu İnşaat ailesinin büyümesine, gelişmesine katkı sağlıyor.

Cumhuriyet’in yüzyılına şahitlik eden İmamoğlu İnşaat, bugün geldiği noktada yeni hayatlara ev sahipliği yapmanın, mutlu yuvalar kurmanın ve bu ülkenin gelişimine katkı sağlamanın kıvancıyla yolculuğuna devam ediyor. En önemlisiyse, ailemiz yaptığımız her proje de daha da genişliyor.

Hasan İmamoğlu

İmamoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı